DEČAKA NA PEŠAČKOM PRELAZU NA VOŽDOVCU UDARIO PIJANI I DROGIRANI VOZAČ: Dete ima prelom lobanje i nagnječenje mozga
DEČAK R. (19) iz Beograda, koga je kolima na pešačkom prelazu, kod škole na Voždovcu, udario drogirani vozač Aleksa R. (42) nalazi se u teškom stanju.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Nesreća se dogodila sinoć oko 19 sati u Rimskoj ulici.
Po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Aleksi je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati i odgovaraće za teško delo protiv bezbednosti u saobraćaju.
Oglasio se MUP
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Uprave saobraćajne policije, u saradnji sa Drugim osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsili su A. R. (42) zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
On se sumnjiči da je večeras u Rimskoj ulici na Voždovcu, na pešačkom prelazu, upravljajući automobilom "ford fokus", udario jedanaestogodišnjeg dečaka, nanevši mu teške telesne povrede.
Proverom je utvrđeno da je vozač upravljao vozilom sa 0,58 promila alkohola u organizmu i pod dejstvom kokaina, kao i da ne poseduje vozačku dozvolu ni za jednu kategoriju.
(Telegraf)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)