STARIJU ŽENU UDARIO KAMION, POGINULA NA LICU MESTA: Saobraćajna nesreća u Bačkoj Palanci

Љ.П.

24. 10. 2024. u 14:42

ŽENA starosti 80 godina poginula je danas u prepodnevnim satima u saobraćajnoj nesreći u Bačkoj Palanci, kada ju je kao pešaka, na trotoaru oborio kamion. Nesrećna žena je preminula na licu mesta, a Hitna pomoć je mogla samo da konstatuje smrt.

СТАРИЈУ ЖЕНУ УДАРИО КАМИОН, ПОГИНУЛА НА ЛИЦУ МЕСТА: Саобраћајна несрећа у Бачкој Паланци

G.Šljivić

Nesreća se dogodila na raskrnici ulica Save Kovačevića i Ribarske u Bačkoj Palanci oko 9.30 sati, kada je, kako saznajemo, dostavno vozilo naletelo na osamdesetogodišnjakinju. Vozač je išao u rikverc i pretpostavlja se da se nije uverio da je bezbedno i da iza nema nikoga. Starica se, navodno, kretala sa šetalicom, i on je, vozeći u rikverc, nije video.

Telo nastradale žene je preneto na obdukciju u Institut za sudsku medicinu u Novom Sadu, a vozaču dostavnog vozila je, kako saznajemo, određeno zadržavanje do 48 sati. Prema nezvaničnim saznanjima, alkotestiranjem je utvrđeno da vozač nije imao alkohola u organizmu.

Policija je obavila uviđaj i utvrđuje sve okolnosti ove nesreće.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DIRLJIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.

19. 09. 2025. u 15:33

Komentari (0)

JUNAJTEDOVA TRAGEDIJA SE NASTAVLJA: Sledeći koji su na redu da se naplate su londonski plavci