DEVOJČICA I ŽENA ZAROBLJENE ISPOD RUŠEVINA: Novi detalji tragedije u Novom Sadu

OSMORO ljudi nastradalo je kada se nešto pre 12.00 časova urušio deo nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu.

ДЕВОЈЧИЦА И ЖЕНА ЗАРОБЉЕНЕ ИСПОД РУШЕВИНА: Нови детаљи трагедије у Новом Саду

Tanjug

Dvoje dece se vodi kao nestalo i traga se za njima.

Ministar Ivica Dačić je rekao da blizu 80 spasilaca iz više gradova učestvuje u akciji spasavanja.

- Izuzetno teška akcija, koja će sigurno potrajati još nekoliko sati. Osam tela je izvučeno ispod ruševina. Dvoje ljudi je u bolnici, i oni su preživeli, s tim što je stanje jednog od njih dosta teško, noga je amputirana - rekao je on.

Dačić ističe da sa dve osobe koje su ispod ruševina imaju kontakt.

- Rse na tome da se izvuku živi. Ovde je živa jedna žena, a tamo na sredini je jedna devojčica, oko 14 godina. Komuniciramo sa njima - kazao je ministar.

Dačić ističe da će biti utvrđene sve činjenice i uzroci tragedije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Imaju najčistija srca: Ovo su tri najplemenitija znaka horoskopa