PUTNICA SA ŽELEZNIČKE STANICE U NOVOM SADU: Ja sam u 11 sati došla iz Beograda... (VIDEO)
OSMORO ljudi nastradalo je kada se nešto pre 12.00 časova urušio deo nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu.

Foto: Novosti
Ekipa "Novosti" je u Novom Sadu.
- Ja sam u 11 sati došla iz Beograda i sve je bilo normalno. Kada sam krenula, samo mi je rečeno kakvo je stanje - kazala je žena koju smo zatekli na stanici.
Preporučujemo

OSMORO MRTVIH U NOVOM SADU: Srušila se nadstrešnica na železničkoj stanici, povređenima se ukazuje pomoć
01. 11. 2024. u 13:37 >> 15:07

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)