PRETICAO VOZILO, PA SA SINOM (2) OTIŠAO U SMRT? Ovo je uzrok stravične nesreće kod Vršca (FOTO)
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći, koja se danas dogodila na putu između Vlajkovca i Uljme, poginuli su M. N. (35) iz okoline Vršca i njegov dvogodišnji sin M. M.
Foto: pixabay
Kako je potvrđeno „Novostima“, do ove tragedije je došlo kada je automobil „škoda“ temišvarskih registracija, kojim je upravljao M. N., preticao drugo vozilo na mestu gde je preticanje strogo zabranjeno.
Došlo je tada do direktnog čeonog sudara sa kamionom sa prikolicom, koji se kretao iz suprotnog smera.
I otac i sin su stradali na licu mesta. Bili su sami u kolima.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POGINULI OTAC (35) I DVOGODIŠNjE DETE: Novi detalji jezive saobraćajne nesreće kod Vršca
14. 11. 2024. u 16:59
PRVA SLIKA SA MESTA STRAŠNE NESREĆE KOD VRŠCA: Poginuli otac (35) i dete (2) (FOTO)
14. 11. 2024. u 17:26 >> 17:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)