NAMERNO UBIO SINA (2) i SEBE? Jezivi detalji tragedije kod Vršca, otac oteo dečaka i odvezao u smrt
STRAVIČNOJ saobraćajnoj nesreći kod Vršca, u kojoj su danas oko 15 časova poginuli Nikola M. (35) iz vršačkog sela Veliko Središte i njegov dvogodišnji sin M. M., kada se „škoda“ kojom je upravljao zakucala u šleper, prethodio je jezivi scenario, nezvanično saznaju „Novosti“.
Foto: 192.rs/Facebook
Prema rečima našeg dobro obaveštenog izvora, Nikola M. je bez znanja svoje bivše žene uzeo mališana iz vrtića, pa joj telefonom javio da ga više nikada neće videti. Sumnja se da ga je namerno odveo u smrt.
Nesrećna žena je odmah alarmirala policiju i prijavila nestanak deteta, ali su samo pola sata kasnije stigle strašne vesti – dogodila se kobna saobraćajka, u kojoj su, prema zvaničnom saopštenju tužilaštva, otac i sin smrtno stradali kada je njihovo vozilo prešlo u suprotnu traku i direktno se sudarilo sa teretnjakom valjevskih tablica, kojim je upravljao V. L.
Otac i sin, koji je navodno sedeo na prednjem sedištu, od zadobijenih povreda su preminuli na licu mesta, dok je V. L. zadobio teške telesne povrede.
„Škoda“, koju je vozio Nikola M. bila je temišvarskih tablica. On je, inače, imao zabranu vožnje, a taj auto je, navodno, nedavno kupio.
Više javno tužilaštvo iz Pančeva i Osnovno javno tužilaštvo iz Vršca, koji su obavili uviđaj, naložili su obdukciju oba beživotna tela, a policiji da im dostavi izveštaj o događaju.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
MUŠKARAC IZVRŠIO SAMOUBISTVO MOTORNOM TESTEROM: Horor u Novom Sadu kakav se ne pamti
08. 11. 2024. u 20:00
RUSI OBJAVILI SPISAK NAJVEĆIH NEPRIJATELjA: Evo na kom je mestu Hrvatska
RUSKI ski list „Vzgljad“ sastavio je i u utorak objavio „Rejting neprijateljskih vlada“ kako bi pokazao razliku između država koje se svesno suprotstavljaju Rusiji i onih koje su na tu odluku „protiv njihove volje naterale spoljnopolitičke okolnosti“, prenosi Slobodna Dalmacija.
14. 11. 2025. u 16:54
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)