PREMINULA PACIJENTKINJA POVREĐENA U NOVOM SADU: Nije izdržala uprkos borbi lekara
JEDNA od troje pacijenata teško povređenih usled obrušavanja nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu preminula je danas u 15 časova u Kliničkom centru Vojvodine, rekla je za Tanjug v.d. direktora Kliničkog centra Vojvodine dr Vesna Turkulov.

Tanjug
- U pitanju je pacijentkinja sa najtežim povredama. Petnaesta žrtva nesreće koja se desila u Novom Sadu 1. novembra. Uprkos borbi lekara i naporima, došlo je do smrtnog ishoda - rekla je Turkulov.
Ona je dodala i da su bile u pitanju povrede koje su od samog početka opasne po život i da doktori nastavljaju borbu za život dvoje drugih teško povređenih.
- U ime svih zaposlenih KCV-a želim još jednom da izrazim najdublje saučešće porodici i zahvalnost lekarima koji su dali sve od sebe - podvukla je Turkulov.
Nadstrešnica na železničkoj stanici u Novom Sadu urušila se 1. novembra, kada je na mestu je stradalo 14 ljudi, a troje je teško povređeno.
Uskoro opširnije

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)