PRIVEDEN VLASNIK GARAŽE U KOJOJ SU SE UGUŠILI NINA I DAVID: Tinejdžeri umrli u kolima od trovanja izduvnim gasovima, cela Raška tuguje za njima
Nina P. (15) iz Raške i David V. (17) iz Supnja nastradali su 18. januara nakon ponoći kada su se, kako se sumnja, ugušili u automobilu usled trovanjem izduvnim gasovima. Tela nastradalih tinejdžera je preuzela Hitna pomoć oko 2.50 sati iz jedne garaže čiji vlasnik N.M. je kasnije priveden.

Foto: Društvene mreže / screenshot
Podsetimo, Nina P. i David V. su navodno bili u intimnoj vezi, pronađeni su preksinoć u kasnim večernjim časovima bez znakova života u automobilu marke "folksvagen polo" u jednoj garaži.
Nina P. i David V. pronađeni su protekle noći u automobilu u garaži bez znakova života, a kako je potvrđeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova, oni su se ugušili u automobilu usled trovanja izduvnim gasovima.
Hitna služba Doma zdravlja u Raški je u 2.50 sati preuzela dva lica starosti 17 i 15 godina, a u 3.15 sati je konstatovana njihova smrt.
Kako su mediji ranije preneli, u automobilu koji je bio ugašen nalazili su se momak i devojka za koje se pretpostavlja da su bili u emotivnoj vezi.
Devojčica dete poreskog inspektora
Prema navodima, izgleda da su ušli u auto u garaži, upalili ga i onda se garaža napunila dimom.
Kako kaže komšija dečaka, devojčica je ćerka poreskog inspektora.
- Moje komšije. U garaži su sedeli i ugušili se. Dečak je odavde, a devojčica živi u Staroj Strugari, otac joj je poreski inspektor u Novom Pazaru. Tragedija, velika tragedija - rekao je on kroz suze, dodajući da ne zna kako će roditelji ovo preživeti.
Danas sahrana
Nina je danas sahranjena na groblju u Vlasovu, dok je David sahranjen na groblju u Supnju.
Na večni počinak srednjoškolca Davida pored neutešnih roditelja koji su imali samo njega, ispratili su ga i mnogobrojni rođaci, prijatelji, poznanici i nastavnici koji nisu mogli da sakriju suze za nastradalim.
David V. je sahranjen na seoskom groblju, dok je potom na večni počinak ispraćena i lepa tinejdžerka Nina koja je iza sebe ostavila neutešne roditelje i brata.
Dan žalosti
Zbog nesrećnih događaja koji su doveli do smrti troje mladih, opština Raška proglasila je danas dvodnevnu žalost, 20. i 21. januara, saopšteno je na zvaničnom sajtu opštine.
Tragično su nastradali N.G. (16) iz Jošaničke Banje, Nina P. (15) iz Raške i David V. (17) iz Supnja.
(Blic)
BONUS VIDEO - MASAKR NA CETINjU, UBIJENO NAJMANjE 11 OSOBA: Jezivo – Među žrtvama i sestra krvnika i njena deca
Preporučujemo

TRAGEDIJA NA BOGOJAVLjENjE: Ovo su mladić i devojka koji su stradali u Raški (FOTO)
19. 01. 2025. u 13:43

TRAGEDIJA NA BOGOJAVLjENjE: Ovo su mladić i devojka koji su stradali u Raški (FOTO)
19. 01. 2025. u 13:43

POSLE SMRTI TROJE MLADIH: Dan žalosti u ponedeljak i utorak u opština Raška
19. 01. 2025. u 16:52

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)