POVREĐEN MLADIĆ, PREVEZEN U BOLNICU: Tuča navijača na stadionu Karađorđe u Novom Sadu

Ljiljana Preradović

02. 03. 2025. u 21:37

U TUČI navijača na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, večeras je povređen mladić, koji je transporotvan u Klinički centar Vojvodine. Kako saznajemo, do tuče je došlo na utakmici izmešu Spartaka i Vojvodine.

ПОВРЕЂЕН МЛАДИЋ, ПРЕВЕЗЕН У БОЛНИЦУ: Туча навијача на стадиону Карађорђе у Новом Саду

Foto: D. Milovanović

Kako je za "Novosti" rekao dr Zoran Krulj, portparol Zavoda zs urgentnu medicinu, njihova ekipa je intervenisala oko 19 časoca, i po prvim prioritetu na licu mesta zbrinula muškarca starosti 23 godine, Povređeni mladić je transportovan u Urgetni centar na odeljenje reanimacije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PITANJE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno

PITANjE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Palate Srbija posle četiri dana uzastopnog blokaderskog divljanja i napada na objekte, policiju i građane. Poručio je da je pitanje dana kada će blokaderi da otvoreno ubijaju na ulici, jer im je samo to preostalo. Rekao je da će se u narednim danima činiti da se država povukla, a onda će pokazati svu svoju odlučnost i iskoristiti sva sredstva na raspolaganju da se vrati poredak i mir u zemlju. Sa narodom i građanima zajedno, pobedićemo ovo zlo, poručio je Vučić.

17. 08. 2025. u 12:14 >> 12:44

Komentari (0)

DELIJE U ŠOKU: Ne mogu da veruju ko je poginuo