NOVI DETALJI STRAVIČNE POGIBIJE NA AUTO-PUTU KOD KOLARA: Nastradali se namerno bacio pod kamion?
U STRAVIČNOJ nesreći na auto-putu Beograd- Niš, kod mesta Kolare, noćas oko ponoći, nastradao je D.R. (60) iz Smedereva kada je na njega naleteo kamion. Kako „Novosti“ nezvanično saznaju, postoje indicije da je reč o samoubistvu, a ne o nesrećnom slučaju.
Foto Shutterstock
Na čoveka je, kako saznajemo, najpre naleteo kamion, a on je, sudeći prema tragovima, bio u stojećem položaju u tom momentu. Nakon toga, na njega je naletelo više vozila.
Vozač kamiona je saslušan na okolnosti nesreće, a nema njegove krivice. Nije bio pdo desjtvom alkohola. Da li je nastardali imao nameru da na ovaj način okonča život, ili je splet nesrećnih okolnosti- teško je prosuditi.
Istragu ovo nesreće vodi Osnovno javno tužilaštvo u Smederevu.
Preporučujemo
SUTRA SLAVIMO ARANĐELOVDAN: Postoji verovanje da se ne sprema žito, evo šta je istina
SRPSKA pravoslavna crkva sutra će proslaviti Sabor Svetog Arhangela Mihaila, u narodu poznatom kao Aranđelovdan.
20. 11. 2025. u 22:23
PUTIN ZAVRŠIO U BOLNICI: Proveo noć na klinici
RUSKI predsednik Vladimir Putin objavio je da je završio godišnji lekarski pregled i rezultati su dobri.
19. 11. 2025. u 20:22
ARNAUTOVIĆ EMOTIVAN: Pet godina imam problem sa suprugom
IZUZETNO emotivan bio je kapiten Austrije Marko Arnautović nakon velikog uspeha u kvalifikacijama za Mundijal.
20. 11. 2025. u 12:40
Komentari (0)