SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD ZRENJANINA: Ima mrtvih
27. 05. 2025. u 09:36
SAOBRAĆAJNA nesreća u kojoj ima nastradalih dogodila se u selu Farkadžin kod Zremanjina.
Povezane vesti

TEŠKA NESREĆA KOD ZRENJANINA: Poginuo motociklista
NA MAGISTRALNOM putu Beograd - Zrenjanin nešto posle 12.30 časova, u teškoj saobraćajnoj nesreći, na licu mesta život je izgubio motociklista iz mesta Stajićevo kod Zrenjanina.
01. 05. 2025. u 14:42

UHAPŠEN VOZAČ GOLFA IZ NOVOG BEČEJA: Sumnjiči da je kriv za pogibiju motocikliste
ZRENjANINSKA policija, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsila je sedamdesetjednogodišnjeg Lj. Ć. iz okoline Novog Bečeja, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
27. 04. 2025. u 16:15

TEŠKA NESREĆA U ZRENJANINU: Poginuo motociklista
ČETRDESETOGODIŠNjI motociklista iz okoline Zrenjanina, poginuo je na licu mesta u saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u ovom gradu.
27. 04. 2025. u 11:30

JEDNA BEBA PREMINULA, DRUGOJ SE LEKARI U BEOGRADU BORE ZA ŽIVOT: Novi detalji teške nesreće kod Zrenjanina
TEŠKA saobraćajna nesreća, koja se u subotu, prvog martovskog dana, nešto posle 14 časova dogodila u neposrednoj blizini mosta preko kanala DTD, kod mesta Lazarevo, na žalost, dobila je tragičan ishod, jer je jedna od dve bebe u vozilu “fiat marea”, koje je na sletelo sa druma, preminula.
02. 03. 2025. u 15:00

DVE BEBE TEŠKO POVREĐENE KOD ZRENJANINA: Lekari im se bore za život
DVOJE dece starosti oko godinu dana teško je povređeno u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kada je automobil sleteo sa puta kod Zrenjanina.
02. 03. 2025. u 09:39
Najnovije iz rubrike

RATKA MLADIĆA NEĆE REANIMIRATI AKO MU POZLI: Sin srpskog generala o šokantnoj odluci lekara iz zatvorske bolnice u Sheveningenu
- LEKARI iz zatvorske bolnice u Sheveningenu obavestili su me prošle nedelje da generala Mladića neće reanimirati ako se desi takva zdravstvena situacija.
28. 05. 2025. u 20:46

ŽALBA ZBOG PREBLAGE PRESUDE: Pregazio dečaka (10), osuđen na 4.5 godine, Tužilaštvo nezadovoljno odlukom
MILADIN Macura (35) oglašen je krivim i osuđen na 4.5 godine zatvora jer je 21. oktobra prošle godine izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja u Jurija Gagarina u Novom Beogradu, kada je teško povređen dečak A.K. (10)
28. 05. 2025. u 19:28

"UBIJTE ME I ZAVRŠITE VIŠE" Potresno: Na suđenju za zločin u zatvoru Padinska Skela, otkriveni detalji mučenja Stanimira Brajkovića (FOTO)
DVOJICA zatvorenika, koji su bili u sobi sa Stanimirom Brajkovićem (76) u zatvoru Padinska Skela, kada su ga Srećko Stefanović, Saša Stanković i Dalibor Petrović tukli i zlostavljali, pa je na kraju preminuo, Milenko Miličić i Nikola Lukić svedočili su danas na suđenju okrivljenima u Višem sudu u Beogradu.
28. 05. 2025. u 19:00

"DO TELA JOŠ NISMO DOŠLI": Nastavljena pretraga čamca izvađenog iz Save, izvučeno desetine kilograma blata, mulja i otpada
FORENZIČARI MUP Srbije zajedno sa javnim tužiocem Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu danas su u novobeogradskom bloku 70, nastavili sa pretragom izvučenog čamca iz Save u kojem se, kako se sumnja, nalaze posmrtni ostaci Srđana Radosavljevića, stradalog u nesreći pre skoro godinu dana.
28. 05. 2025. u 18:31

POSVAĐALI SE, PA GA UBO NOŽEM U GRUDI: Saslušan muškarac zbog pokušaja ubistva na novobeogradskom splavu
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Uroš M. (19) zbog postojanja osnova sumnje da je 25. maja 2025. godine oko 23:40 časova na jednom splavu na teritoriji opštine Novi Beograd, nakon fizičkog sukoba, oštrim predmetom M. K. zadao ubod u levu stranu grudnog koša, nanevši mu tešku telesnu povredu.
28. 05. 2025. u 17:07
Komentari (0)