UZNEMIRUJUĆE Kamera zabeležila horor u Budvi: Devojka (19) odvezala pojas i pala sa više od 50 metara visine
DRŽAVLjANKA Srbije (19) poginula je danas tokom parasejlinga, aktivnosti koja omogućava učesnicima da lete iznad vode dok ih vuče gliser, kada je odvezala sigurnosni pojas koji je pričvršćen za padobran.
Foto: Novosti
Prema nezvaničnim informacijama, nastradala je tinejdžerka od 19 godina iz Novog Sada, a poginula je danas u Budvi oko podneva nakon što se odvezala sa sajle tokom parasejlinga i pala sa visine veće od 50 metara u vodu.
Na uznemirujućem snimku do kog su došle "Novosti", a koji nećemo objaviti, vidi se devojka kako "lebdi" na više od 50 metara visine pričvršćena sajlom.
U jednom trenutku, devojka se hvata sa obe ruke za padobran, nakon čega skida prsluk i odvezuje sigurnosni pojas.
Foto: Novosti
U sledećem momentu okreće se licem ka vodi i pada.
Šta je uzrok ove strašne tragedije, utvrdiće istraga.
Odmah nakon pada, ona je barkom prevezena u gradsku marinu, gde je ekipa Hitne pomoći mogla samo da konstatuje smrt.
Preporučujemo
IZBROJAN 31 UBOD NOŽEM: Nastavlja se suđenje za ubistvo u napuštenoj kući u Novom Sadu
08. 06. 2026. u 21:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)