AUTOBUS PREGAZIO DEVOJČICU NA PEŠAČKOM PRELAZU: Užas na Smederevskom putu
JEDNO dete teško je povređeno kada je na njega jutros, u trenutku dok je prelazilo pešački prelaz na Smederevskom putu, naleteo autobus.
Foto: M.Stevanović
Prema nezvaničnim saznanjima, povređena je devojčica, stara svega devet godina.
Devojčica je zadobila povrede glave i ona je kolima Hitne pomoći transportovana u Urgentni centar.
Nesreća se dogodila nešto iza 10 časova. Na lice mesta su odmah stigle policijske ekipe koje vrše uviđaj.
U ovom trenutku nije poznato kako je došlo do nesreće. Vozač je ostao na licu mesta i on će biti alkotestiran.
Šta se tačno dogodilo utvrdiće istraga.
(Telegraf)
Preporučujemo
PRVE REČI OCA SRPKINjE (19) KOJA JE POGINULA U BUDVI: "Istina je, došlo je do nesreće"
28. 05. 2025. u 17:04
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)