ZA VOLANOM I BEZ DOZVOLE Policija u Sremskoj Mitrovici otkrila devetoricu vozača koji su učinili saobraćajne prekršaje
SREMSKOMITROVAČKA policija je u kontroli saobraćaja otkrila devetoricu vozača koji su učinili saobraćajne prekršaje.
Foto: MUP
Patrola u Staroj Pazovi zaustavila je tridesetpetogodišnjaka koji je vozio „fijat“ pod uticajem kanabisa. U automobilu je nađen paketić sa biljnom materijom za koju se sumnja da je marihuana i, nakon veštačenja, protiv vozača biće podneta odgovarajuća prijava.
Takođe, u Staroj Pazovi, policija je zatekla četrdesetsedmogodišnjeg vozača „renoa“ sa 2,60 promila alkohola u organizmu, u Belegišu pedesettrogodišnjaka koji je, takođe, vozio „reno“ sa 2,23 promila alkohola, a u Inđiji bicikliste starosti 61 i 60 godina sa 2,36 i 2,01 promil alkohola.
Nakon isključenja iz saobraćaja, ovim vozačima je određeno zadržavanje i protiv njih su podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Presretač je u mestu Martinci kod Sremske Mitrovice otkrio dvadesetčetvorogodišnjaka koji je vozio „folksvagen“ bez izdate vozačke dozvole, preticao kolonu vozila i vozio brzinom od 90,6 kilometara na čas, za 40,6 više nego što je dozvoljeno. On je, prethodno, na putnom pravcu Laćarak-Martinci, vozio brzinom od 145,7 kilometara na čas na delu puta gde je ograničenje brzine 80. Prekršajni sudija je vozaču izrekao objedinjenu novčanu kaznu od 160.000 dinara.
U Noćaju kod Sremske Mitrovice, zaustavljen je četrdesetjednogodišnjak koji je vozio „kedi“ bez vozačke dozvole, prethodno oduzete zbog kaznenih poena. Prekršajni sudija ga je kaznio sa 110.000 dinara.
Saobraćajna policija u Rumi je zaustavila tridesetpetogodišnjeg vozača „opela“ i tridesetdvogodišnjaka koji je vozio „ reno“, obojicu bez izdate vozačke dozvole. Njima je izrečena novčana kazna u iznosu od 100.000 i 110.000 dinara.
Iz Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici apeluju na sve učesnike u saobraćaju, posebno na vozače, da dosledno poštuju sve saobraćajne propise, radi svoje i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)