ČETIRI VOZAČA ZADRŽANA NA TREŽNJENJU: Policija u Južnobačkom okrugu za dan otrkila i sankcionisala 257 prekršaja
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je, 16. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 257 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

FOTO:MUP
Na ovom području, iz saobraćaja je isključen 51 vozač i dva vozila, a zadržano je šest vozača, četiri zbog vožnje pod dejstvom alkohola, a dva zbog ponavljanja ili nastavljanja vršenja prekršaja. Oni će uz prekršajnu prijavu biti privedeni sudiji za prekršaje.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se osam saobraćajnih nesreća, u kojima je jedna osoba zadobila teške, a dva lake telesne povrede. U istom periodu, u Gradu Novom Sadu, dogodile su se četiri saobraćajne nesreće.

DODIK ŽESTOKO UDARIO NA STANIVUKOVIĆA: Dokle ćeš biti poltron najgore vrste?
PREDSEDNIK Milorad Dodik upitao je danas gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića "dokle će biti poltron najgore vrste koji se svakodnevno dodvorava Sarajevu, a optužuje Republiku Srpsku".
21. 08. 2025. u 19:40

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

SRAMNO! Hrvatska rediteljka oskrnavila "Tamo daleko" - tekst izmenjen, SRBA nigde
HRVATSKA rediteljka Hana Jušić iskoristila je numeru "Tamo daleko" za poslednju scenu i odjavnu špicu svog filma "Bog neće pomoći", koji je prikazan na Sarajevo film festivalu.
21. 08. 2025. u 12:11 >> 15:02
Komentari (0)