NESREĆA NA KOSOVU I METOHIJI: Dete se udavilo u bazenu
DEVOJČICA, stara svega dve godine, udavila se bazenu na porodičnom imanju u selu Žač u opštini Istok na severu Metohije.
Foto D. Milovanović
Kako se saznaje, strašna tragedija u bazenu dogodila se, juče oko 19. 30 sati, u dvorištu porodične kuće na Kosovu i Metohiji kada je devojčica upala u bazen i udavila se.
Portparol policije za region Peći, Fadilj Gaši, potvrdio je loklanim medijima da se tragedija dogodila i da je istraga u toku.
- Policija je oko 19.40 sati obaveštena o slučaju u selu Žač u opštini Istok. Devojčica se udavila u porodičnom bazenu. Hitno je prevezena u bolnicu, međutim, prema rečima lekara, devojčica je primljena bez znakova života - rekao je on.
Gaši kaže da je tužilac obavešten i da će se istragom utvrditi kako se tragedija dogodila.
(Informer)
Preporučujemo
NESREĆA U BEOGRADU: Reklama marketa pala na ženu - zadobila povrede leđa i glave
05. 07. 2025. u 11:22
UŽAS KOD PANČEVA: Automobil sleteo sa puta - Vozač mrtav u kolima, suvozač zaglavljen
04. 07. 2025. u 18:35
POZNATO STANjE DEČAKA KOJI JE PAO SA ZGRADE: Dete prebačeno iz Novog Pazara za Beograd
03. 07. 2025. u 08:26
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)