JEDNA OSOBA TEŽE, A TRI LAKŠE POVREĐENE: Na području PU Subotica, od 14. do 20. jula dogodilo se devet saobraćajnih nesreća
NA području Policijske uprave u Subotivi, od 14. do 20. jula, dogodilo se devet saobraćajnih nesreća. U četiri saobraćajke jedna osoba je teže povređena, tri su zadobile lakše povrede, dok je u pet saobraćajnih nesreća pričinjena samo materijalna šteta.
Foto: Instagram/ MUP
U navedenom periodu, policija je podnela 134 zahteva za pokretanje prekršajnog postupka, izdato je 746 prekršajnih naloga i iz saobraćaja je isključeno 68 vozača od kojih je za 17 vozača određena mera zadržavanja zbog teške ili potpune alkoholisanosti.
U toku protekle nedelje, pripadnici Odeljenja za vanredne situacije u Subotici imali su osam intervencija.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)