BEBE SE NAGUTALE DIMA, DEVOJKA SKOČILA SA SPRATA: Više povrećenih u požaru u Surčinu tokom noći
TOKOM noći u Surčinu izbio je požar zbog posledica kog ima nekoliko povređenih.

FOTO: Novosti
Prema informacijama, devojka starosti oko 30 godina skočila je sa prvog sprata zgrade u kojoj je buknula vatra.
Takođe, Hitna pomoć prevezla je dve bebe koje su se nagutale dima.
Hitna pomoć brzo je izašla na lice mesta i zbrinula povređene. Na terenu su rapidno reagovale i vatrogasne i policijske jedinice.
(Telegraf)

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)