POVREĐENA MAJKA SA DVOJE DECE, OD KOJIH JEDNO BILO U KOLICIMA: Teška saobraćajna nesreća kod Leskovca
U DVE saobraćajne nezgode koje su se dogodile na Bulevaru oslobođenja u isto vreme, povređena je majka sa dvoje dece, od kojih je jedno bilo u kolicima, a u drugoj vozač motocikla.

Foto: M. Anđela/Profimedia
Svi su prevezeni u Urgentni centar, gde kažu da su zadobijene lakše povrede, javlja Jugmedia.
Saobraćajne nezgode dogodile su se oko 19 sati. Prva kod "Planete" u centru grada.
Na majku i decu je naleteo vozač automobila dok su prelazili ulicu na pešačkom prelazu.
Druga se desila kod Tehnološkog fakulteta.
Na motoristu, koji se kretao iz pravca ulice Nikole Skobaljica naleteo je vozač automobila sa pirotskim registarskim oznakama.
Vozač motocikla je reagovao tako što je skočio sa motora, koji je još na kolovozu u delovima, a vozač je pobegao sa lica mesta i za njim traga policija.
Očevici kažu da je vozač automobila, navodno, prošao kroz crveno svetlo na semaforu,ali ova informacija nije zvanično potvrđena.
(Jugmedia)
Preporučujemo

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)