NIJE UBOD NEGO INFARKT: Marina M. (38) iz sela Rsavci ipak preminula prirodnom smrću

Iako su brojni mediji i portali preneli informaciju da je Marina M.(38) iz sela Rsavci kod Vrnjačke Banje, majka dvoje dece uzrasta tri i osam godina, nesrećno nastradala od uboda stršljena, ispostavilo se da je ipak preminula prirodnom smrću.

НИЈЕ УБОД НЕГО ИНФАРКТ: Марина М. (38) из села Рсавци ипак преминула природном смрћу

G.Šljivić

Kako su reporterima „Novosti“ potvrdili meštani i rođaci koji su došli da porodici izjave saučešće, Marinu su u utorak pre podne pogodila dva infarkta i to nedaleko od svog dvorišta, što je konstatovano i u vrnjačkom Doma zdravlja.

- Vraćala je dete kolima iz vrtića. Kada je pred kućom izašla iz automobila pomislila je da ju je za leđa ubo stršljen, a zapravo je to bio infarkt. Klonula je, prevezli su je u Dom zdravlja, pokušali renimaciju ali joj, nažalost, nije bilo spasa. Tragova uboda nije bilo – kaže jedan rođak.

Prema njegovim rečima, lekar koji je konstovao smrt usled infarkta saopštio je porodici da nema potrebe za obdukcijom, a Marinini posmrtni ostaci sahranjeni su na seoskom groblju.

G.Šljivić

Seosko groblje u Rsavcima

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

NISAM RAZMIŠLJAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU! Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos