Hitna pomoć: Noć bez udesa u Beogradu
04. 05. 2026. u 07:17
NOĆ u Beogradu je protekla bez saobraćajnih nezgoda, a nisu zabeležene ni slučajevi težih povreda, rečeno je Tanjugu u službi Hitne pomoći.
Povezane vesti
MNOGO POSLA ZA HITNU POMOĆ: Brojne intervencije zbog hipertenzičara i hroničnih bolesnika
PROTEKLE noći ekipe Hitne pomoći obavile su veliki broj intervencija zbog hipertenzičara i hroničnih bolesnika, rečeno je Tanjugu iz Hitne pomoći.
19. 05. 2026. u 07:12
PET SAOBRAĆAJNIH UDESA U BEOGRADU: Tokom noći, sedmoro lakše povređenih
PROTEKLE noći dogodilo se pet saobraćajnih udesa, u kojima je lakše povređeno sedmoro ljudi, rečeno je Tanjugu u službi Hitne pomoći.
10. 05. 2026. u 07:13
Hitna pomoć: Muškarac zadobio više uboda nožem kod Mostara
MUŠKARAC star 19 godina zadobio je više uboda nožem u incidentu koji se dogodio kod Mostara, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
05. 05. 2026. u 07:08
Najnovije iz rubrike
JEZIVE SLIKE SA MESTA POGIBIJE DVA TINEJDŽERA: Zakucali se automobilom u drvo kod Banje Koviljače (FOTO)
DVOJICA osamnaestogodišnjaka iz Banje Koviljače izgubila su život u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila rano jutros na putu ka Loznici.
05. 07. 2026. u 10:23
TRAGEDIJA KOD BANJE KOVILJAČE: Poginula dvojica mladića (18), automobil se zakucao u drvo
DVOJICA osamnaestogodišnjaka iz Banje Koviljače jutros su izgubili život, u udesu koji se na putu Banja Koviljača Loznica kod Mazalove stanice, potvrđeno je Novostima u policiji.
05. 07. 2026. u 09:42
MLADIĆ (24) AUTOM UDARIO U BANDERU, POGINUO NA MESTU: Prethodna noć bila je teška za hitne službe
MLADIĆ (24) poginuo je na mestu kada je automobilom udario u banderu u Boljevcima.
05. 07. 2026. u 08:16
FILMSKO HAPŠENJE U CENTRU BEOGRADA: Pištoljem lupao u šoferku, pa se posekao i krvlju potpisao klan na haubi žrtve
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za suzbijanje kriminala i PU za grad Beograd, u saradnji sa BIA i Prvim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu uhapsili su pripadnika "vračarskog klana" N.M. (31) iz Beograda osumnjičenog da je u petak, 3. jula, motociklom preprečio put jednom građaninu, prišao njegovom vozilu i uperio pištolj u njegovom pravcu, saopšteno je danas iz MUP-a.
04. 07. 2026. u 19:38
NEZAPAMĆENA PLJAČKA NA STAROM GRADU: Troje dece provalilo u piceriju, policija ih uhvatila na delu
PRAVA filmska scena dogodila se sinoć na Starom gradu u Beogradu, a gde su trojica maloletnika uhapšena nakon nezapamćene pljačke u piceriji, prenose mediji.
04. 07. 2026. u 14:21
Komentari (0)