IMA POVREĐENIH: saobraćajna nesreća na auto-putu Novi Sad - Beograd, između Kovilja i Beške

NA auto-putu Novi Sad - Beograd, danas oko 15 časova dogodila se saobraćajna nesreća, u kojoj, prema nezvaničnim informacijama ima povređenih.

ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: саобраћајна несрећа на ауто-путу Нови Сад - Београд, између Ковиља и Бешке

Ilustracija/ Foto: N. Živanović

Nesreća se dogodila na pomenutom auto-putu između Beške i Kovilja, a na lice mesta  su policija, vatrogasci i Hitna pomoć.  Prema nezvaničnim saznanjima  ima povređenih.

Saobraćaj je na ovom delu puta trenutno obustavljen.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija