VELIKI PREOKRET UŽASA KOD ČAČKA: Žena nije mrtva, lekari joj se bore za život posle stravičnog udarca na obilaznici

ŽENSKA osoba povređena je večeras u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 18 časova na obilaznici oko Čačka i primljena je u teškom opštem stanju u Opštu bolnicu u Čačku, saopšteno je večeras iz čačanske bolnice, nakon što je u prva informacija bila da je starija žena poginula u nesreći.

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ УЖАСА КОД ЧАЧКА: Жена није мртва, лекари јој се боре за живот после стравичног ударца на обилазници

FOTO TANJUG/ BRANKO LUKIĆ/bs

Kako je potvrđeno iz čačanske bolnice, pacijentkinja je nakon prijema na Urgentno-prijemno odeljenje zbrinuta i smeštena u Jedinicu intenzivne nege.

Prema rečima očevidaca, u nezgodi je učestvovalo sanitetsko vozilo lučanskih registarskih oznaka koje se u trenutku nesreće kretalo pod uključenom svetlosnom signalizacijom.

Okolnosti pod kojima je došlo do udesa biće utvrđene istragom nadležnih organa.

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?