SAOBRAĆAJNA NEZGODA U NOVOM SADU: Autobus udario u banderu na Grbavici

DANAS nešto posle 8 časova došlo je do udesa na Uglu Miše Dimitrijevića i Gogoljeve u Novom Sadu.

САОБРАЋАЈНА НЕЗГОДА У НОВОМ САДУ: Аутобус ударио у бандеру на Грбавици

Foto: D. Balšić

Autobus JGSP-a na liniji 13 udario je u banderu. Udaru je prethodio kontakt sa vozilom Reno Klio koje je izašlo iz sporedne ulice.

Oba vozača i putnica iz autobusa sa povredama prevezeni u KC "Vojvodina" u Novom Sadu.

Saobraćaj se za vreme uviđaja odvijao otežano.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Imaju najčistija srca: Ovo su tri najplemenitija znaka horoskopa