TRAGIČAN KRAJ POTRAGE: Pronađeno telo Stefana za kojim se tragalo dva meseca
STEFAN Gavrilović (37) iz Ćuprije za kojim se tragalo od 6. februara, nažalost, pronađen je mrtav.

Foto: Instagram
Ovu informaciju potvrdili su iz Nestali Srbija - Fondacija Tijana Jurić.
Kako su saopštili, Stefan je pronađen, ali više nije među živima.
Gavrilović je nestao 6. februara nakon što je oko 11 sati izašao iz porodične kuće i više se nije javio.
Prema rečima njegove majke, bilo je lepo vreme i on se šetao u trenerci po dvorištu, nakon čega je krenuo najverovatnije u grad ne vrativši se u kuću po jaknu, novčanik i mobilni telefon. U susednoj ulici Stefana je poslednji put video njegov teča kako ide u pravcu grada, a porodica je nestanak prijavila policiji kad se ni posle nekoliko sati nije vratio.
Kako su članovi porodice tada ispričali za medije, Stefan nije bio problematičan muškarac, i "nije bilo nikakivog razloga da napusti dom".
(Telegraf)
Preporučujemo

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)