TRAGEDIJA U KIKINDI: Starica skočila sa terase zgrade Gerontološkog centra
NEZAPAMĆENA tragedija dogodila se na Veliki petak u Gerontološkom centru u Kikindi, kada je sa zgrade u Ulici generala Drapšina jedna korisnica izvršila samoubistvo skokom sa drugog sprata.
Foto: R. Š.
Kako saznajemo, na ovaj način život je okončala žena iz Kikinde od 88 godina, koja je živela u ovoj ustanovi. Nesreća se dogodila u petak popodne, posle 14 sati.
Kako nam je potvrđeno u Policijskoj upravi u Kikindi uviđaj na licu mesta obavila je ekipa policija po nalogu Višeg javnog tužilaštva iz Zrenjanina, koje vodi istragu o ovom slučaju.
Foto: R. Š.
Zasad sve ukazuje da je reč je o klasičnom samoubistvu, bez elemenata krivičnog dela.
Gerontološki centar u Kikindi ima dve organizacione jedinice, Novi dom u Ulici generala Drapšina, i Stari dom, u Ulici braće Sredojev. Na ove dve lokacije ima oko 156 korisnika.
Za poslednjih 30 godina u ovoj ustanovi nije se dogodila ovakva tragedija. I tokom pandemije zbog korona virusa, ustanova je prošle bez nesreća, skoro godinu dana anije bilo zaraženih stanara, jer je zabrana posete uvedena još krajem januara prošle godine, zbog gripa.
Preporučujemo
CELO SELO U ŠOKU: Mališan gledao ribe, pa upao u vodu - novi detalji tragedije kod Brusa
30. 04. 2021. u 11:12
TRAGEDIJA U BRUSU: Dečak (5) dok se igrao upao u ribnjak i utopio se
30. 04. 2021. u 10:14
DALjE RUKE OD GRENLANDA! SVE GORI U EVROPI NAKON OTMICE MADURA: Reakcije evropskih lidera razbesneće Trampa
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 13:58
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)