BICIKL I PAPUČE OSTALI ISPOD KOMBIJA: Meštani Popovca u šoku nakon tragedije - Dečak (4) podleteo pod kombi (VIDEO)
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći u selu Popovac kod Niša jutros oko devet sati poginulo je dete (4).
Foto: Printskrin
Dete je podletelo pod kombi i ono je u besvesnom stanju prebačeno do ambulante u ovom selu. Ubrzo nakon nesreće, ono je podleglo povredama.
- Šteta za dete, ima četiri godine, ne vode računa, voze bicikle… Dete je bilo na maloj bicikli, koja je ostala ispod kombija, kao i papuče. Šta se stvarno desilo, ne znam – kaže Vukosava Petrović, koja je u trenutku nesreće bila u blizini, i dodaje da je za nesreću čula kada je izlazila iz apoteka.
-Čula sam da je dete pregazio kombi, kada sam izašla videla sam dečka, on je iz Popovca, znam ga, dobar dečko, ne vozi brzo – kaže Vukosava.
Preporučujemo
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)