PONOVO ODLOŽENO SUĐENJE U SLUČAJU "ASOMAKUM": Optuženi se nisu pojavili pred Višim sudom
SUĐENjE u slučaju "Asomakum", odloženo je danas za početak oktobra, jer u Viši sud nisu došli optuženi Safet Feković, kao i advokat optužene Snežane Đurđić Aleksandar Cvijetić.

Foto: Tanjug
Fekovićev advokat je sudskom veću dostavio dokumentaciju da je njegov klijent zaražen koronom, dok je Cvijetić javio da danas skida gips.
Na suđenju je danas četvoro oštuženih trebalo da iznese odbranu, a među njima i prvookrivljeni Dragoslav Joksimović.
u ovom postupku je bilo optuženo 18 osoba, koje se terete da su preko fantomskih firmi prali novac i oštetili budžet za oko 29 miliona dinara.
U međuvremenu, protiv četvoro optuženih za zloupotrebu položaja odgovornog lica krivično delo je zastarelo, dok je jedan i preminuo.
Preporučujemo

PONOVLjENO SUĐENjE POLICAJKI MARIJI NIKOLIĆ: Nisam razmišljala da činim krivično delo
23. 06. 2021. u 14:02

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"Danas đavo posebno uživa u tim našim SLAVAMA - ti ljudi su obmanuti!"
OTAC Rafailo Boljević upozorava da mnogi Srbi danas slavom više zavaravaju demone nego što slave Boga. Svetitelj se često izruguje kada se slava pretvori u paganski događaj.
19. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)