BAHATI VOZAČ: Vozio sa 3,19 promila akohola i bez vozačke dozvole
SAOBRAĆAJNA policija u Vranju tokom redovne kontrole zaustavila je juče četrdesetogodišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom marke „alfa” sa 3,19 promila alkohola u organizmu.

Foto: S.Mladenovski
Utvrđeno je i da je četrdesetogodišnjak vozio bez vozačke dozvole, koja mu je oduzeta u prethodnom periodu.
Vozaču je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njega su podnete prekršajne prijave iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.

PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59

STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)