ZAVRŠENO DANAŠNJE SUĐENJE GORANU PAPIĆU: Bivši zamenik načelnika SBPOK, optužen za trgovinu uticajem, negirao delo

С. Ј. М.

19. 11. 2021. u 07:32 >> 11:16

ZAVRŠENO je današnje suđenje bivšem zameniku načelnika Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) Goranu Papiću u Višem sudu u Beogradu zbog krivičnog dela trgovina uticajem.

ЗАВРШЕНО ДАНАШЊЕ СУЂЕЊЕ ГОРАНУ ПАПИЋУ: Бивши заменик начелника СБПОК, оптужен за трговину утицајем, негирао дело

Foto: Z. Jovanović

On je negirao izvršenje krivičnog dela i tvrdio da nije ni znao da je oduzeto vozilo Marku Miljkoviću i da je samo sprovodio naredbu tadašnjeg ministra policije Nebojše Stefanovića, da se Miljković brzo i profesionalno sasluša.

Papić se tereti da je naredio da se jednom od vođa organizovane kriminalne grupe Marku Miljkoviću, koji se sad nalazi u pritvoru, vrati oduzeti blindirani "BMV", što je i učinjeno.

Papić bi danas u sudu trebao da iznese odbranu.

BONUS VIDEO: DžONIĆ SE NASMEJAO NA SMRT ĐOKIĆA - Advokati Jojke posle saslušanja osumnjičenog za ubistvo porodice

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (1)

ALBANCI U NEVERICI! Evo šta je hiljade ljudi radilo u centru Barselone (VIDEO)