DŽONIĆ I JOJKE OSTAJU IZA REŠETAKA: Produžen pritvor osumnjičenima za ubistvo porodice Đokić
SVIM osumnjičenima za ubistvo porodice Đokić, Goranu Džoniću, njegovim sinovima Stefanu i Milanu i braći Aleksandru i Kostadinu Miloševiću, produžen je pritvor za još dva meseca.
Foto: Z. Jovanović/Fejsbuk/Ilustracija
Odluku je doneo Apelacioni sud u Nišu, pošto su prošla tri meseca otkako su u pritvoru, pa o ovome više nije mogao da odlučuje Viši sud.
Podsećamo, porodica Đokić je poslednji put viđena u noći između 26. i 27. septembra, kada su iz sela Moravac, gde su bili kod Goranove majke na večeri, krenuli put Aleksinca, gde žive.
Tela porodice Đokić pronađena su u subotu, 2. oktobra, nakon šest dana potrage u ataru sela Moravac, gde su kobne večeri i bili u poseti Goranovoj majci.
Na putu do kuće njih su ubice presrele, otele, a potom hicima iz pištolja hladnokrvno ubile. Nakon zločina, tela Đokića su spaljena, dok je njihov automobil odvezen na drugu lokaciju, 10 kilometara dalje, i tu zapaljen kako bi se prikrili tragovi.
BONUS VIDEO: KUĆA U KOJOJ JE ZAKOPAN NOVAC ĐOKIĆA? Džonić je na ovom imanju sakrio evre
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (0)