LOŠE VESTI ZA BELIVUKA I MILJKOVIĆA: Sud doneo novu odluku, odbijeni zahtevi odbrane

Е. Х.

18. 03. 2022. u 11:00

SUDSKO veće Specijalnog suda u Beogradu, koje vodi postupak protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i još 28 optuženih za pripadnost njihovoj kriminalnoj grupi, zakazalo je za 26. april novo pripremno ročište, pošto su odbijeni svi zahtevi odbrane za izuzeće sudija i tužilaca. Planirano je da se ročište, koje će biti zatvoreno za javnost, održi i 27. i 28. aprila.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА БЕЛИВУКА И МИЉКОВИЋА: Суд донео нову одлуку, одбијени захтеви одбране

Marko Miljković i Veljko Belivuk

Prošle nedelje ročište je bilo odloženo zbog zahteva Belivukove i Miljkovićeve odbrane za izuzeće predsednika veća, sudije Vinke Berahe Nikićević, predsednika Višeg suda Aleksandra Stepanovića, tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića i dvojice postupajućih tužilaca Saše Ivanića i Zorana Babića. Svi ti zahtevi su odbijeni ili odbačeni.

Optužnicom Tužilaštva za organizovani kriminal na teret im se stavljaju pet ubistava, otmice, silovanje, nedozvoljeno držanje oružja, nedozvoljena trgovina narkoticima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose