MALJEM UDARAO MAJKU PO GLAVI, UMRLA POSLE NEKOLIKO DANA: Tužilaštvo u Smederevu podiglo optužnicu protiv sina
Više javno tužilaštvo u Smederevu podiglo je optužnicu protiv D.N. (51) iz Osipaonice zbog postojanja opravdane sumnje da je u februaru ove godine, u porodičnoj kući, u Osipaonici, u stanju bitno smanjene uračunljivosti usled pijanstva sa umišljajem lišio života svoju majku D.N. (75) udarcima maljem u glavu.
Ilustracija/Foto: Nenad Zivanovic
Žena je, usled zadobijenih povreda, preminula šest dana kasnije. Optuženi je u pritvoru od ubistva.
Preporučujemo
VOZILA DEVOJKA? Preokret u istrazi saobraćajne nesreće kod Vladičinog Hana
19. 05. 2026. u 22:26
UBIO KUMU, SAD IDE NA LEČENjE: Utvrđeno da Gagulić boluje od trajnog duševnog oboljenja
19. 05. 2026. u 22:10
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)