OKO 20 časova krenuo sam ka spomeniku na Ravnom Gaju. Društvo se već bilo skupilo. Bila je prazna stolica i ja sam seo. Vatra je gorela. Pričali smo i smejali se. Onda je počelo da nešto da puca. U prvi mah sam pomislio da su petarde. Onda sam video siluetu sa puškom u ruci koja puca po nama. Ne znam da li sam pogođen ili sam mahinalno poskočio i pao na zemlju. Ruku sam prebacio preko glave. Sledeće što sam čuo su jauci i povici: "Pomozite"... Nemanja Stevanović je bio pored mene i jaukao. Govorio sam : "Tiho, tiho", misleći da nas ubica ne čuje. Kada sam čuo zatvaranje vrata na autu i škripu guma, kada sam bio svestan da se udaljava, dohvatio sam telefon i pozvao oca.
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se danas u naselju Čučuge u opštini Ub kada je vozač autobusa sleteo sa puta nakon gubitka kontrole. Prema prvim informacijama više osoba je povređeno.
U PROTEKLA 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se deset saobraćajnih nesreća u kojima su dve l osobe zadobile teške, a jedna lake telesne povrede.
NOVOSADSKA policija uhapsila je G. I. (44) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela krađa i neovlašćeno držanje opojnih droga.
PRIPADNICI policije u Leskovcu i Vlasotincu, u poslednja tri dana, zadržali su šestoricu vozača, četvoricu koji su vozili pod dejstvom alkohola i dvojicu pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Komentari (0)