OGLASIO SE OTAC UBIJENE ANGELINE IZ "RIBNIKARA": Zločinac je sve radio smišljeno - osuđeni smo na doživotnu tugu
OTAC devojčice ubijene u masakru u "Ribnikaru" govorio je o mogućem ishodu presude roditeljima maloletnog ubice K. K.
Foto: Novosti
Oštećeni Anđelko Aćimović ističe da je potvrđeno i evidentno da je maloletni ubica bio svestan svojih postupaka.
- Parnični postupak je danas završen, rešenje ćemo dobiti poštom, a izneti su samo odgovori na pitanja branilaca od strane komisije koja je veštačila maloletnog zločinca. Dobili smo potvrdu izveštaja koji su ranije dostavili, da je bio apsolutno uračunljiv i da je dugo pripremao delo. To je suština, sve što je radio radio je smišljeno, sa potpunim umišljajem i bez gubitka svesti, potpuno je bio svestan posledica. To smo već čuli u krivičnom postupku, ali je sada potvrđeno - rekao je Aćimović.
On dodaje i da ne zna kakva će biti presuda, ali da roditelje ubijene dece očekuje večno tugovanje.
- Što se tiče toga kakva će presuda biti, ne znamo, ali očekujemo osuđujući presudu. Mi smo već osuđeni na doživotnu tugu, tako da sve što ovde bude, videćemo da li ćemo posle moći da komentarišemo - zaključio je Anđelko Aćimović.
(Informer)
BONUS VIDEO: PORODICE NASTRADALE DECE ULAZE SVI ZAJEDNO U SUD
Preporučujemo
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)