NASTAVAK SUĐENJA ZA UBISTVA U ATINI I NA KRFU 2020. GODINE: Optuženi završili sa iznošenjem odbrane, počinje izvođenje dokaza
02. 04. 2025. u 18:01
JA sam jedinstven slučaj! Ja sam u zatvoru lišen slobode i određen mi je pritvor, iako sam bio smešten u čuvenom Sedmom paviljonu.
Povezane vesti
(AUDIO) ŠOKANTNE SKAJ PORUKE ZVICERA O SUKOBU ŠKALJARACA I KAVČANA: Napadali ste poštene, hoćemo da završimo rat koji ste vi počeli
PODGORIČKI portal Dan obelodanio je šokantne audio-snimke, za koje se tvrdi da su nastaje iz Sky komunukacije u kojima je učestvovao navodni vođa "kavačkog klana" Radoje Zvicer, a u kojima govori o mogućnosti da se privede krvavi rat klanova koji je odneo najmanje 80 života!
14. 01. 2026. u 17:04
PLANIRAO UBISTVA, ALI I SAM BIO META: Ko je bio Stevan Stamatović, koji je sa Igorom Dedovićem usmrćen u Atini januara 2020.
SAMO dve godine nakon izbijanja krvavog rata između dva kotorska kriminalna klana, 2016. godine u javnosti se pojavilo ime Podgoričanina Stevana Stamatovića. Tada četrdesetogodišnjeg Podgoričanina niko nije povezivao sa mafijaškim organizacijama iz Kotora, već je bio označavan kao jedan od vođa lokalne zagoričke kriminalne grupe koja je policiji bili poznata po više krivičnih dela.
02. 12. 2025. u 10:13
Najnovije iz rubrike
PRONAĐENO TELO NA VRAČARU: Policija odmah blokirala deo ulice
SINOĆ je pronađeno telo na Vračaru, na uglu Knjeginje Zorke i Kičevske ulice.
19. 02. 2026. u 10:40
DEVOJKA ČUDOM PREŽIVELA - TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BUBANJ POTOKA: Prolaznici izvukli povređenu iz smrskanog automobila
TEŠKA saobraćajna nezgoda dogodila se jutros nešto posle 3 sata na Kružnom putu kod Bubanj Potoka ka Leštanima kada je devojka (26) izgubila kontrolu nad automobilom.
19. 02. 2026. u 10:37
DRAMA NA IBARSKOJ: Čovek se polio benzinom, preti da će se zapaliti
Ž. C. vlasnik auto servisa na Ibarskoj magistrali, oko 7.30 časova polio se benzinom i preti da će se zapaliti, ukoliko izvršitelji uđu u njegov plac za koji tvrdi da je kupio 2011. godine, navodi "Telegraf.rs".
19. 02. 2026. u 08:25
POVREĐENI DEČAK (13) I DEVOJKA (20): Saobraćajna nesreća na putu između Rumenke i Novog Sada
U SAOBRAĆAJNIJ nesreći danas oko 17.40 između Rumenke i Novog Sada, povređene su dve osobe.
18. 02. 2026. u 19:31
TAŠA ISPRAĆENA UZ TAMBURAŠE: U Novom Sadu danas sahranjena Tatjana Jačmenica Jevtić (FOTO)
Na Gradskom groblju u Novom Sadu, danas je sahranjena Tatjana Ječmenica Jevtić (4. jul 1978. - 13. februar 2026.) nekadašnja naša istaknuta teniserka, selektorka FED kup reprezentacije Srbije, zamenica pokrajinskog sekretara za sport i omladinu, koja je poginula u saobraćajnoj nezgodi 13. februara u blizini Ostružnice.
18. 02. 2026. u 16:53
Komentari (0)