ALENU MUKOVIĆU USLOVNA KAZNA: U Novom Sadu završeno suđenje pevaču zbog nasilja u porodici - Ukinut mu pritvor
21. 04. 2021. u 15:00
PEVAČ Alen Muković (33) iz Podgorice, protiv koga je novosadsko Osnovno tužilaštvo podnelo optužni predlog zbog nasilja u porodici, u Osnovnom sudu u Novom Sadu je osuđen na uslovnu kaznu.
Povezane vesti
UHAPŠENA ŽENA KOJA JE IZBOLA MOMKA NA VOŽDOVCU: Policija munjevito reagovala
Devojka N.B. (40), koja je sinoć na Voždovcu nožem povredila dečka J.T. (32) uhapšena je zbog nasilja u porodici.
16. 04. 2021. u 11:18
ŠEST GODINA ZA PREBIJANJE DEVOJKE: Apelacioni sud potvrdio presudu Đorđu Lackoviću (26) optuženom za nasilje u porodici
APELACIONI sud u Novom Sadu potvrdio je presudu Osnovnog suda u Novom Sadu kojom je Đorđe Lacković (26) iz Klenja kod Bogatića osuđen na šest godina zatvora zbog prebijanja sada bivše devojke Ivane Filipović (24) iz Banovog Polja kod Bogatića, marta 2019. godine u Novom Sadu.
16. 04. 2021. u 11:05
ZA TRI MESECA 48 SLUČAJA NASILJA U PORODICI: Odbačene prijave protiv 20 lica
PRVA tri meseca ove godine u vranjskom Osnovnom tužilaštvu u Vranju i odeljenju u Bujanovcu protiv 48 osoba podnete su krivične prijave zbog nasilja u porodici, potvrđeno je "Novstima" u Osnovnom javnom tužilaštvu.
01. 04. 2021. u 10:16
NEVENČANU SUPRUGU GUŠIO JORGANOM? Hapšenje u Mojkovcu zbog nasilja u porodici
POSLE sadlušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju, određeno je zadržavanje od 72 časa za P.D. iz Mojkovca. Sumnja se da je izvršio krivično delo nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici, zbog čega je posle hapšenja, policija iz Mojkovca podnela krivičnu prijavu protiv njega.
29. 03. 2021. u 23:56
HOROR SCENA U ARANĐELOVCU: Pronađeno telo žene (62), na smrt pretučena i izbodena nožem, pored nje suprug sa prerezanim venama
U ulici Vožda Karađorđa u Aranđelovcu pronađeno je beživotno telo žene S.A. (62), koja je pretučena na smrt i izbodena nožem.
28. 03. 2021. u 13:47
Najnovije iz rubrike
SUĐENJE ZA RATNI ZLOČIN: Fehiru stigla nova dokumentacija iz Hrvatske
SUĐENjE hrvatskom državljaninu Krunoslavu Fehiru (50), okrivljenom za podsticanje na izvršenje genocida i ratnih zločina, odloženo je danas u Sudu za ratne zločine u Beogradu da bi se tužilac Gordana Jekić upoznala sa dokumentacijom koju je branilac Bojan Stanojlović dobio od hrvatskog Ministarstva pravosuđa i predao srpskom sudu.
12. 11. 2025. u 17:34
IZREČENA PRESUDA ZA SMRT U TUČI U MLADENOVAČKOJ KAFANI: Trojici zatvor, a trojica na slobodi
VIŠI sud u Beogradu objavio je prvostepenu presudu okrivljenima zbog smrti Dušana Antonijevića u jednoj mladenovačkoj kafani 28. avgusta 2023. godne.
12. 11. 2025. u 16:58
SASLUŠAN ŠAMPION U KIK-BOKSU KOJI JE UHAPŠEN ZBOG TUČE U KLUBU: Isplivali novi detalji prebijanja maloletnika u Smederevu
U OSNOVNOM javnom tužilaštvu u Smederevu saslušana su četvorica osumnjičenih tinježdera, među kojima i Stevan S. (18), juniorski šampion u kik boksu, zbog tuče koja je izbila početkom novembra ispred jednog kluba u tom gradu.
12. 11. 2025. u 15:32
U "MERCEDESU" PIŠTOLJI I MUNICIJA: Na graničnom prelazu Bezdan uhapšen državljanin Nemačke , osumnjičen za nelegalbno oružje
POLIDIJA u Somboru uhapsila je nemačkog državljanina R.K.D. (66) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
12. 11. 2025. u 14:21
REZULTATI POJAČANE KONTROLE SAOBRAĆAJA: Voze brzo, pijano i drogirano
Pripadnici saobraćajne policije kontrolisali su više od 31.000 vozila i otkrili 19.300 prekršaja tokom akcije pojačane kontrole saobraćaja, koja je sprovedena od 8. do 11. novembra ove godine.
12. 11. 2025. u 14:13
Boki
21.04.2021. 16:54
Naravno još jedno nasilno ponašanje bez kazne (uslovna kazna nije kazna, da se ne lažemo), to ti dođe kao opomena. Znači ponižavanje žrtve, i ohrabrivanje ovog i drugih nasilnika da sa takvim ponašanjem ovo pravosuđe nema problema.