PREGAZILA DEVOJČICU, PA POBEGLA: Određeno zadržavanje osumnjičenoj za strašan saobraćajni udes na Novom Beogradu
TREĆE osnovno javno tužilaštvo u Beogradu danas je odredilo zadržavanje u trajanju od 48 časova osumnjičenoj M.T. (1983.).

Foto: D. Balšić
Ona je osumnjičena za izvršenje krivičnog dela Ugrožavanje javnog saobraćaja iz člana 289 stav 3 u vezi sa stavom 1 Krivičnog zakonika i krivičnog dela Nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi iz člana 296 stav 1 KZ.
Osumnjičena je na uglu Narodnih heroja i Pariske komune, oborila devojčicu na pešačkom prelazu, a potom pobegla sa mesta nesreće.
Ugruvana devojčica je bez ozbiljnih povreda prevezena na Institut za majku i dete.
Preporučujemo

UŽASNA TRAGEDIJA U NIŠU: Voz udario i usmrtio čoveka, železnički saobraćaj obustavljen
20. 05. 2021. u 16:15

NESREĆA U GORNjEM MILANOVCU: Prevrnuo se traktor - muškarac preminuo na licu mesta
20. 05. 2021. u 12:55

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (1)