SAOBRAĆAJNA NESREĆA U KRUŠEVCU: Povređene tri osobe, intervenisali i vatrogasci
TRI lica povređena su u saobraćajnom udesu koji se sinoć oko 20,40 dogodio u Ulici Ratka Pešića u Kruševcu.
Foto: D. Dozet
U sudaru su učestvovala dva putnička motorna vozila i na licu mesta intervenisali su pripadnici Sabraćajne policije i pet vatrogasaca - spasilaca sa dva vatrogasna vozila i opremom.
Vatrogasci su uspeli da izvuku jedno povređeno lice iz vozila, a sanitetom Hitne pomoći svi povređeni su transportovani do Opšte bolnice Kruševac radi ukazivanja pomoći.
Dalja istraga treba da utvrdi detalje i okolnosti koje su dovele do udesa.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TEŠKA NOĆ U BEOGRADU: Dve osobe teško povređene u dve saobraćajne nesreće
18. 06. 2021. u 07:36
PRVA FOTOGRAFIJA SAOBRAĆAJNE NESREĆE KOD SUBOTICE: Krenuo da plati račune i poginuo
17. 06. 2021. u 11:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)