OKRUŽNI SUD DONEO ODLUKU: Određen pritvor Banjalučaninu osumnjičenom za obljubu deteta
SUDIJA za prethodni postupak Okružnog suda u Banjaluci odredio je pritvor Banjalučaninu D. J. (58) zbog sumnje da je počinio krivična dela obljuba sa detetom mlađim od 15 godina, omogućavanje uživanja droga, te nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.
Foto: R.S.
Pritvor je određen zbog bojazni da bi osumnjičeni boravkom na slobodi mogao uticati na svedoke, sakriti ili uništiti dokaze, te ponoviti krivično delo.
Zbog osetljivosti istrage i zaštite žrtve, iz tužilaštva i policije nisu iznosili više detalja o ovom slučaju.
Preporučujemo
IZREŠETAN PAZARAC U BERLINU: Velika pucnjava - Na trojku iz Srbije ispaljeno 29 hitaca
21. 06. 2021. u 11:08
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)