NOŽEM JOJ ISEKAO VRAT: Pomoći za nesrećnu ženu nije bilo
ARANĐEL D. (82) je Andrei K. (47) oduzeo život tako što joj je nožem isekao vrat.
Foto: D. Dozet
Prema informacijama, Aranđel i Andrea nisu živeli zajedno, ona se brinula o njemu, spremala mu je hranu i prala ga.
Navodno nisu bili u emotivnoj vezi, a ni jedno nema dosije.
Da podsetimo, nakon ubistva počinilac je presudio i sebi tako što se obesio u ekonomskom objektu kuće. Sve se dogodilo u njegovom domaćinstvu u ulici nedaleko od Doma zdravlja. Iako su lekari vrlo brzo stigli na lice mesta, pomoći za nesrećnu ženu nije bilo. Policija je na licu mesta i očekuje se da počne uviđaj. Slučaj istražuje Više javno tužilaštvo u Kruševcu.
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)