VOZILI POD DEJSTVOM ALKOHOLA: Iz saobraćaja u Boru isključena četvorica vozača
POLICIJA u Boru isključila je iz saobraćaja četvoricu vozača koji su upravljali automobilom pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

Foto: MUP
Policija je u Boru kod muškarca (35) koji je upravljao automobilom „alfa romeo", utvrdila prisustvo 1,82 promila alkohola u organizmu, kao i kod mladića (28) koji je vozio moped sa 1,27 promila.
Takođe, u Negotinu je zaustavljen muškarac (38) sa 1,83 promila alkohola u organizmu, a u Majdanpeku vozač sa 1,26 promila, saopšteno je iz Policijske uprave u Boru.
Iz saobraćaja je isključen vozač iz Kladova koji je upravljao automobilom „pežo" pod dejstvom metadona, kao i vozača „forda" (42) koji je odbio da se testira na prisustvo narkotika.
Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.
Preporučujemo

KOVILjČANIN VOZIO SA VIŠE OD DVA PROMILA: Na trežnjenju zadržana četiri vozača
16. 07. 2021. u 13:12

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)