PRONAĐEN AUTO KOJIM JE UBICA POBEGAO: Novi detalji pucnjave u Novom Sadu, ranjeni Goranac nije životno ugrožen
02. 09. 2021. u 23:18
GORAN Kovačević Goranac, koji je ranjen večeras u pucnjavi u Novom Sadu, u kojoj je ubijen njegov telohranitelj, upucan je u ruku i nije životno ugrožen.
Povezane vesti

TRAGEDIJA: Ovo je Slavica koju je bivši muž krvnički ubio šrafcigerom
AUSTRIJSKI istražitelji polako sklapaju slagalicu strave pokušavajući da rasvetle zločin u kojem je ubijena 44-godišnja žena u okolini Salcburga.
01. 09. 2021. u 21:38

SIN UPUĆEN NA LEČENJE: Srđanu P. (28) produžen pritvor za ubistvo majke Slavujke P. (54) iz Bačke Palanke
SRĐAN P. (28) iz Bačke Palanke, osumnjičen za ubistvo majke Slavujke P. (54), nalazi se u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu, pošto mu je izrečena mera obaveznog psihijatrijskog lečenja.
01. 09. 2021. u 20:49

SRBIN USRED PUCNJAVE NA GRČKOJ PLAŽI: Tri osobe ranjene - sumnja se na mafijaški okršaj
SRBIN se navodno našao usred pucnjave na plaži, u kojoj su povređene tri osobe, u okolini mesta Nea Parmosa u Grčkoj.
01. 09. 2021. u 20:32
Najnovije iz rubrike

IZ PIŠTOLJA UBIO SEDMOGODIŠNJEG SINA I ŽENU: Detalji tragedije kod Bajine Bašte
U SELU Obajgora kod Bajine Bašte, Mihailo R. (69) je usmrtio hicima iz pištolja svog sedmogodišnjeg sina Vladimira R. i suprugu, državljanku Ruske Federacije Anu S. R. (46). Užasan zločin se dogodio u nedelju oko 19 časova, nakon svađe supružnika koji su vodili brakorazvodni postupak.
21. 07. 2025. u 11:18

UŽASAN ZLOČIN KOD BAJINE BAŠTE: Ubio sina i suprugu
U NOĆI između nedelje i ponedeljka, u selu Obajgora kod Bajine Bašte dogodio se užasan zločin: muž M.R. je usmrtio suprugu A.R. a potom i sedmogodišnjeg sina V.R. On je potom izvršio samoubistvo.
21. 07. 2025. u 10:24

JEDNA OSOBA TEŽE, A TRI LAKŠE POVREĐENE: Na području PU Subotica, od 14. do 20. jula dogodilo se devet saobraćajnih nesreća
NA području Policijske uprave u Subotivi, od 14. do 20. jula, dogodilo se devet saobraćajnih nesreća. U četiri saobraćajke jedna osoba je teže povređena, tri su zadobile lakše povrede, dok je u pet saobraćajnih nesreća pričinjena samo materijalna šteta.
21. 07. 2025. u 09:53

UČESTVOVAO I KURTIJEV POLICAJAC: Pucnjava kod Uroševca
PUCNjAVA u kojoj su ranjene dve osobe prijavljena je u ranim jutarnjim časovima u selu Doganaj, opština Uroševac, piše Lajmi.net.
21. 07. 2025. u 09:22

GORI STAN U CENTRU BEOGRADA, KULJA CRNI DIM IZ ZGRADE: Vatrogasci blokirali Balkansku ulicu, policija na licu mesta
U BALKANSKOJ ulici, jutros oko 10 sati, izbio je požar u stanu u jednoj stambenoj zgradi.
20. 07. 2025. u 10:51
Srbija
02.09.2021. 23:25
Crnogorska mafija