HTELA DA PRODA ĆERKU ZA 500 EVRA: U Podgorici uhapšena državljanka Srbije
PODGORIČKA policija uhapsila je D. H. (38) državljanku Srbije, koja je 16. septembra, u blizini Rožaja, ilegalno ušla u Crnu Goru sa maloletnom devojčicom, koju je nameravala da proda za 500 evra Podgoričaninu S. H., radi sklapanja braka.

Foto: Depositphotos
Kako je saopšteno iz Uprave policije Crne Gore, njoj se na teret stavlja krivično delo trgovina ljudima na štetu maloletne ženske osobe iz Novog Pazara.
Po nalogu nadležnog tužioca u Podgorici, njoj je određeno zadržavanje do 72 časa.
Preporučujemo

SUĐENjE ZA SAČEKUŠU U NIŠU: Veštak analizirao Mitićev DNK na čaurama
15. 09. 2021. u 16:27

IZA BRAVE JOŠ 30 DANA: Vrbovao Novosađanke za pružanje seksualnih usluga
17. 09. 2021. u 19:22

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)