UŽAS U MLADENOVCU: Žena izbola muškarca u ugostiteljskom objektu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzom i efikasnom akcijom uhapsili su M. J. (1972) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teška telesna povreda.
Foto: D. Dozet/Depositphotos
Ona je, kako se sumnja, sinoć oko 23.30 časova u jednom ugostiteljskom objektu u okolini Mladenovca nožem u stomak ubola pedesetpetogodišnjeg muškarca i teško ga povredila.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 časova i ona će, uz krivičnu prijavu, biti privedena Osnovnom javnom tužilaštvu u Mladenovcu.
BONUS VIDEO: AKCIJA "PLANTAŽA 2012": Uhapšena dvojica Banjalučana, osumnjičena da su uzgajala marihuanu
Preporučujemo
POLICIJU JE POZVAO PROLAZNIK: Novi detalji nesreće na stanici kod Crkve Svetog Marka
09. 10. 2021. u 12:18
IZBO DRUGARA TOKOM VELIKOG ODMORA: Strašna scena u Surčinu, zario mu britvu u nogu
09. 10. 2021. u 08:59
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (1)