UZNEMIRUJUĆE FOTOGRAFIJE IZ TUTINA: Devojka udarana u glavu do smrti, pa bačena u Ibar (FOTO)
U NASELjU Ribariće u Tutinu u reci Ibar pronađeno je beživotno telo zasada nepoznate ženske osobe, starosti oko 25 godina.
Foto: Instagram/sandzacka_tvmreza
Policija je na samo 25 metara od tela pronašla tragove krvi.
Kako prenose mediji, tokom obdukcije je uočena ulazna rana u predelu slepočnice koja ukazuje na izvršenje krivičnog dela.
Tokom istrage biće utvrđeno da li je devojka ubijena u kanjonu Ibra ili na drugoj lokaciji. Identitet devojke još uvek nije utvrđen.
BONUS VIDEO: STRAVIČNO: Mladić (17) ometen u razvoju pao sa drugog sprata
Preporučujemo
TEŠKA NESREĆA KOD TUTINA: Bager pao na radnika - muškarac preminuo na licu mesta
25. 10. 2021. u 17:48
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA SMEDEREVSKOM PUTU: Teško povređen muškarac (VIDEO)
10. 11. 2021. u 21:30
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)