OTMICA U BEOGRADU: Odveli dvojicu mladića sa autobuske stanice u stan i zlostavljali ih?
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzom i efikasnom akcijom uhapsili su pakistanske državljane H. A. (1990), A. B. (1997) i R. I. U. (1990) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo otmica.
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
Oni se terete da su na glavnoj autobuskoj stanici u Beogradu ponudili smeštaj dvojici državljana Indije, a potom ih odveli u jedan stan na Paliluli, gde su ih zlostavljali tražeći da im predaju novac.
Pakistanski državljani su, kako se sumnja, od oštećenih zahtevali da pozovu svoje prijatelje i rođake i plate otkup za njih.
Osumnjičenima je određen pritvor do 30 dana.
Preporučujemo
"NOVOSTI" SAZNAJU: Na pištolju nađeni i DNK tragovi Džonićevih sinova
29. 11. 2021. u 18:44
ALŽIRAC PRESUDIO PALESTINCU: Policija u Šidu uhapsila osumnjičenog za ubistvo
29. 11. 2021. u 09:35
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (1)