VOZIO POD DEJSTVOM AMFETAMINA: Iz saobraćaja isključen muškarac iz Priboja

03. 12. 2021. u 14:04

PRIPADNICI saobraćajne policije u Čačku isključili su iz saobraćaja tridesetogodišnjeg muškarca iz Priboja koji je upravljao automobilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

ВОЗИО ПОД ДЕЈСТВОМ АМФЕТАМИНА: Из саобраћаја искључен мушкарац из Прибоја

D.N.

Policija ga je zaustavila u „audiju“ u Preljini, a droga testom utvrđeno je da je vozio pod dejstvom amfetamina. 

Vozaču je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njega će biti podneta prekršajna prijava iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

KRAJ OGRANIČENJA – Huawei Pura 80 nudi i moćne kamere i sve aplikacije na dohvat ruke