POLNO UZNEMIRAVAO UČENICE? Prijavljen nastavnik iz Nemačke škole u Beogradu

Н. Б.

21. 03. 2022. u 21:31

PRVOM osnovnom javnom tužilaštvu dvoje učenika Nemačke škole u Beogradu, preko punomoćnika, podnelo je krivičnu prijavu protiv jednog profesora, kojom ga terete za krivično delo polno uznemiravanje.

ПОЛНО УЗНЕМИРАВАО УЧЕНИЦЕ? Пријављен наставник из Немачке школе у Београду

Foto M. Anđela

Nedavno je u javnosti objavljena informacija da se u ovoj školi, izvesni profesor neprimereno ponaša prema nekoliko učenica 11. razreda. Navodno, upadljivo ih odmerava pogledom, unosi im se u lice i dobacuje seksističke komentare.

Povodom ovih navoda, Tužilaštvo je formiralo predmet i uputilo zahtev za pružanje potrebnih obaveštenja prosvetnoj inspekciji Ministarstva prosvete. Zahtev se traži kako bi se utvrdilo postoje li osnovi sumnje da je počinjeno krivično delo polno uznemiravanje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (1)

BORBA ZA RODNU RAVNOPRAVNOST: Nepokolebljiva energija jednakosti među polovima