NIKO NIJE SLUTIO OVAKVU TRAGEDIJU: Komšije i rođaci šokirani zločinom
TRAGEDIJA koja se sinoć odigrala u naselju Atenica, kada je dvadesetjednogodišnji mladić u porodičnoj kući nasmrt nožem izbo majku, oca i dedu, potresla je čačansku kotlinu.
Foto: V. Ilić
Komšije i rođaci šokirani su zločinom, kažu da nije ništa ukazivalo da će Ilija G. počiniti trostruko ubistvo.
Viđali su ga svakodnevno u obližnjem lokalu sa devojkom.
Ipak, dodaju, da im je poznato da je imao problema sa narkoticima.
Tela članova svoje porodice, koji su ubijeni oko 23 časa, je pronašao brat osumnjičenog kada se vratio iz noćnog provoda kući.
BONUS VIDEO:
JEZIVI ZLOČIN U ČAČKU: Mladić ubio oca, majku i dedu, prvi snimak sa mesta tragedije
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)